29 січ. 2019

“За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”.

Під час уроку йшлося про подвиг студентів під Крутами – учні та викладачі навчального закладу розповідали про історичні події, що відбувались у 1918 році, обговорювали події, пов’язані з боротьбою українського народу за свою незалежність протягом останнього тисячоліття, ознайомилися з історичними документами, що стосуються подій під Крутами. У ході виступів було звернуто увагу на базові цінності українського суспільства, осмислення непростого досвіду державотворення, вшанування героїзму подій під Крутами.
22 січ. 2019

День Соборності

22 січня 2019 року в ЗОШ № 28 відзначили День Соборності України.
19 груд. 2018

День Святого Миколая

Найбільше у житті діти і дорослі мріють про дива.
23 лист. 2018

День пам’яті

28 листопада 2006 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про голодомор 1932-1933 років в Україні».
22 лист. 2018

День Гідності та Свободи

Указом Президента України від 13 листопада 2014 року з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного та майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, в Україні установлено День Гідності та Свободи, який відзначатиметься щорічно 21 листопада.
20 лист. 2018

Я та мій друг поліцейський говоримо насильству "Ні"

Захід відбувся в рамках проекту «Я та мій друг поліцейській говоримо насильству «НІ»!» з підтримки ПРООН, в контексті Програми «Відновлення та розбудови миру» за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру
9 лист. 2018

День української писемності

Діти читали вірші ,співали пісні брали участь у вікторині «Знавці української мови ».
14 жовт. 2018

Посвята в козачата

14 жовтня День українського козацтва, а також велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. В Україні його відзначають, як свято релігійне, національне, родинне. Пресвята Богородиця була і залишається символом любові, материнської теплоти та великої віри.
27 вер. 2018

У Краматорську рятувальники влаштували для школярів Зош №28 урок безпеки

Питання забезпечення безпеки підростаючого покоління завжди є актуальним для співробітників ДСНС. Рятувальники систематично проводять різноманітні тематичні заходи, спрямовані на попередження пожеж через дитячі пустощі, відпрацювання дій на випадок різного роду екстремальних ситуацій, прищеплюють навички безпечної поведінки в побуті, в школі, на вулиці. Такі заняття допомагають познайомити дітей з вимогами пожежної безпеки, переконати в необхідності їх дотримання, навчити у разі необхідності викликати фахівців ДСНС самостійно і правильно діяти в разі надзвичайних ситуацій.
20 вер. 2018

«Краматорськ через 150 років»

У рамках святкування 150-річчя краматорські школи готують малюнки «Краматорськ через 150 років». Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №28 активно взяла участь у цьому конкурсі. Учні, вчителі, батьки втілювали свої творчі ідеї.