19 трав. 2020

День Европи

Інформація про відзначення Дня Європи в Україні у 2020 році через мережу Інтернет у ЗЗСО Донецької області.
18 трав. 2020

Вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

На виконання Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431/2007 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 792-VIII «Про визнання геноциду кримськотатарського народу», відповідно до листа Міністерства культури та інформаційної політики України «Щодо вшанування пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу 18 травня» 18 травня 2020 року в школі в дистанційному форматі було проведено лекції та уроки до Дня пам’яті жертв політичних репресій (17 травня), Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
8 трав. 2020

Дня пам’яті та примирення (8 травня)

Матеріали до відзначення Дня пам’яті та примирення (8 травня) та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня)
8 трав. 2020

День Європи

Інформація про заплановані заходи щодо відзначення Дня Європи
7 трав. 2020

Особливості тимчасового влаштування дітей, відібраних за рішенням органу опіки та піклування у батьків або осіб, які їх замінюють, у зв’язку з безпосередньою загрозою життю або здоров’ю дитини під час карантину
29 квіт. 2020

Звіт про проведення Дня охорони праці

Звіт про проведення Дня охорони праці 1. Розповсюдили інформаційні листівки в соц. мережі фейсбук щодо попередження та профілактики по запобіганню коронавірусу - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2833821306713956&set=pcb.538591443718867&type=3&theater&ifg=1 2. Висвітлили на шкільному сайті просвітницькі та роз’яснювальні статті, присвячені боротьби з пандемією - https://kramschool28.klasna.com/uk/news-115-10653/ 3. Провели єдиний урок відео-конференція в зумі «Коронавірус: профілактика, інфікування та поширення» (1-9 класи) Відповідальні – класні керівники. 4. Висвітлили на сайті школи інформацію щодо проведення Дня охорони праці – 5. Майстер-клас з пошиву масок (конференція в зумі). Відповідальна – Кубасова Н. А., учитель праці. В. о. директора школи І.С. Рак
20 квіт. 2020

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19

Рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19 проводити наскрізне провітрювання приміщень та проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях; не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання; виділити приміщення для тимчасової ізоляції осіб з ознаками гострого респіраторного захворювання (в разі виявлення такої особи, вжити заходів для ізоляції від здорових осіб та негайно повідомити про випадок відповідний заклад охорони здоров'я); обмежити масові заходи в закритих приміщеннях; забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни (рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки тощо); проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом та/або мити їх з милом; забезпечити медичні пункти необхідними засобами та обладнанням (термометрами, бактерицидними випромінювачами, дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами особистої гігієни та індивідуального захисту тощо); дотримуватися правил респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя; відразу викидайте серветку в контейнер для сміття з кришкою і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом); користуватися одноразовими масками при необхідності, проводити їх заміну, як тільки вони стануть вологими чи забрудняться.
1 квіт. 2020

ЗВІТ роботи вчителя Кубасової Наталії Анатоліївни

5 бер. 2020

Свято весни

Свято 8 березня завжди асоціюється з весною, красою, теплом, але найбільше з світлим образом жінки. Саме тому, 5 березня, ми запросили наших дорогих матусь на розважально-конкурсну програму "Хто зверху?", щоб з'ясувати хто все ж таки "зверху" батьки чи діти? За підсумками конкурсу - матусі на висоті!!! Дякуємо і матуся, і учням за активність, креативність й гарний настрій.
28 лют. 2020

Масниця

Танцями, іграми, піснями зиму проводжали, а весну закликали. Масницю святкували, варениками, млинцями пригощалися. Дякуємо вчителям за цікаві вікторини, а батькам за млинці!!!! А діткам за гарний настрій....