28 лист. 2019

Осінній бал

Осінь чудова пора року ,але прийшов час з нею попрощатися .
22 лист. 2019

День Гідності та Свободи

З 18 по 22 листопада 2019 року по школі ,згідно плану роботи були проведені заходи, щодо відзначання Дня Гідності і Свободи.
21 лист. 2019

Голодомор

З метою гідного вшанування пам’яті загиблих від Голодомору, вчиненого тоталітарним сталінським режимом , поглиблення знань про Голодомор як геноцид українського народу, виховування почуття стурбованості долею невинних жертв тоталітарного режиму в школі проведені наступні заходи : -Уроки пам'яті “З присвятою замордованим голодом…”, - “Голодомор.Україна пам‘ятає.” ; -Відео-урок з обговоренням “ Жнива скорботи ”; - Круглий стіл: “ Уроки Голодомору і сучасна Україна.
9 лист. 2019

День української писемності

9 листопада - День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
7 лист. 2019

«Хай українська пісня лунає»

Завершився присвячений Дню української писемности та мови міський фестиваль-конкурс української пісні «Хай українська пісня лунає», який пройшов 5 та 7 листопада на базі ЗОШ № 16. Участь у заході взяли учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста у п’яти вікових категоріях від 6 до 17 років. Наш учень Ярослав Лащенков посів ІІІ місце. Вітаємо!!!!!!! Бажаємо багато перемог!!!!!
28 жовт. 2019

Визволення України

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько – фашистських загарбників. У цьому році ми святкуємо 75 річницю.
14 жовт. 2019

День Українського козацтва

Традиції нашого народу – справжній скарб, який потрібно оберігати та дбайливо передавати із покоління в покоління.
7 жовт. 2019

День учителя

У прекрасну пору року починається новий навчальний рік. А це означає, що попереду нелегка, клопітка праця для учнів та вчителів. Це час, коли шелестить падолистом осінь, і снує в лузі мереживо бабиного літа, час коли червоні жоржини пломеніють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим учителям.
25 вер. 2019

Толерантність

Чи замислювалися ви коли-небудь над питаннями толерантності? Чи є терпиме ставлення до людей ознакою Вашої особистості? Чи відчуваєте Ви толерантне ставлення до себе? Сьогодні варто замислитися над цим і зробити себе і світ хоч на краплину добріше та толерантніше. У Міжнародний день толерантності підтверджується ідея про те, що різноманіття, втілене в думках, віруваннях і діях, є цінним даром.
9 вер. 2019

Олімпійський тиждень

Традиційно на початку нового навчального року в школі було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.