22 лют. 2020

Свято майбутніх першокласників

У ранковому колі діти познайомилися один з одним й позитивно налаштувалися на заняття. За допомогою гри з'ясували, яке шкільне приладдя допоможе під час навчання. Допомогли Лисичці зібрати геометричні фігури. А зимова розвага "Сніжки"нагадала, як весело буває взимку.
21 січ. 2020

День Соборності

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.
27 груд. 2019

Новий Рік

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. З 23 по 27 грудня відбулася низка цікавих Новорічних дійств. Напередодні учні готувалися до них: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, плакати, вивчали пісні, вірші, привітання. На святкових новорічних ранках усі діти були активні: кружляли у хороводах, співали пісні, брали участь у різних конкурсах. Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів та вчителів у переддень Нового 2020 року.
20 груд. 2019

Літні читання

20 грудня на базі міської бібліотеки ім.Пушкіна відбувся захід, присвячений підведенню підсумків “Літніх читань” в рамках всеукраїнського проекту “Вся Україна читає дітям”. Основа заходу - популяризація дитячої книги та читання, яке підкреслює величезне значення книги у духовному й інтелектуальному розвитку нових поколінь . Учні нашої школи вже 5 рік поспіль є активними читачами й учасниками цього проекту. Асеєв Олексій став переможцем міського етапу, а Лозгачова Марія та Минько Софія отримали грамоти регіонального етапу. Всі учні, які брали участь в проекті були нагороджені книжками.
19 груд. 2019

Святий Миколай

19 грудня – день святого Миколая. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Вже стало доброю традицією – саме у день святого Миколая зустрічати в стінах нашої школи гостей, а саме депутата міської ради Татьянко Андрія Вікторовича. Він завітав до малечі з подарунками. Для гостей діти влаштували театралізовану виставу «Ходить по землі Святий Миколай» та розповідали вірші.
16 груд. 2019

Всеукраїнський тиждень права

Всеукраїнський тиждень права проводився з метою розширити знання учнів про Конституцію України, Закони України та міжнародно-правові документи, сформувати елементи правової культури та правової свідомості, більш ширше ознайомити учнів з правами та обов’язками, бути спроможними вміти аналізувати та оцінювати їх, вміти визначати своє ставлення до Законів, їхнє місце і роль в нашому житті.
16 груд. 2019

Декада профілактики ВІЛ/СНІДу

Сьогодні сучасний світ відкриває перед нами великі можливості, ми поспішаємо жити, не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя. Лише здорова людина приносить користь суспільству.
10 груд. 2019

Вітаємо!!!!

10 грудня, відбувся перший міський дитячий фестиваль української пісні «Краматорська веселка». Ідейним натхненником та організатором свята виступив Сергій Михальков, радник міського голови Краматорська. Співорганізатори фестивалю: управління освіти Краматорської міської ради, а саме – методичний кабінет в особі Тетяни Демченко і Дар’ї Голубової, а також Центр позашкільної роботи в особі Олени Харченко й Тетяни Бичек.
8 груд. 2019

Відзначення 100-річчя Першого зимового походу Армії УНР та до Дня Збройних сил України

З метою консолідації та розвитку історичної свідомості Українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’ятних дат і ювілеїв, в рамках відзначення 100-річчя Першого зимового походу Армії УНР та до Дня Збройних сил України 05.12. 2019 в Краматорській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 28 проведено виховну годину за темою: «З Днем збройних сил України»( 5-9 класи ), учні 7-9 класів дізналися про героїчні подвиги армії УНР та переглянули фільм «Бункер. Перший зимовий похід».
4 груд. 2019

"Що? Де? Коли?"

4 грудня 2019 року на базі Краматорської ЗОШ 31 пройшов окружний етап гри "Що? Де? Коли?", присвяченої 160 річниці від дня народження англійського письменника Артура Конан Дойла. Участь у змаганнях взяли школи 4 освітнього округу (ЗОШ 1,6,11,20,23,28,31,32,33).Учні показали знання біографії ювіляра та його творів. Протягом години ми поринули в світ детективу і пригод.