6 вер. 2019

Визволення Краматорська

6-го вересня, у День визволення Краматорська від фашистських загарбників у Другій світовій війні, відбулося покладання квітів до могили загиблих воїнів, що знаходиться біля селищного будинку “Надія”. У заході взяли участь учні та вчителі школи. Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання і поклали квіти до підніжжя пам’ятника героям війни .
2 вер. 2019

Перший дзвоник

Ось і промайнуло літо! І знову двері нашої школи радісно відкрились для наших вихованців. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 8-ох першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Для дев’ятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
24 трав. 2019

«Прощавай, перший клас!»

24 травня 2019 року в Краматорській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 28 відбулося свято «Прощавай, перший клас!». На свято завітали батьки та рідні першокласників. Діти читали вірші про свої перші шкільні кроки, співали пісні, танцювали, отримали свідоцтва про завершення навчання в Новій українській школі. Цікавим і креативним було інсценування казки «Колобок». Батьки стали активними організаторами свята: підготували подарунки і солодкий стіл. Свято нікого не залишило байдужим і дуже сподобалося і дорослим, і дітям.
14 бер. 2019

"Яскраві діти України"

14 березня 2019 року завдяки спонсорській допомозі депутата Краматорської міської ради Татьянка Андрія Вікторовича учні Краматорської ЗОШ І-ІІ ступенів № 28 мали можливість відвідати гала - концерт Східного регіонального конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”.
7 бер. 2019

Свято Весни

8 Березня – свято квітів і посмішок, ніжності і краси. А ще день, коли щирі вітання приймають жінки, від кого пішло все прекрасне на землі: добро і ласка, вірність і любов.
21 лют. 2019

Міжнародний день рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови.
21 лют. 2019

"Герої не вмирають"

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
14 лют. 2019

Святкування Дня закоханих

13 лютого 2019 р. в Краматорській ЗОШ № 28 пройшло святкування Дня Святого Валентина. Учні взяли участь у розважальній грі «Хто зверху?»
9 лют. 2019

Свято Майбутніх першокласників

У приємній атмосфері у ЗОШ №28 пройшло свято Майбутніх першокласників, де дошкільнята познайомилися зі школою та зі своєю першою вчителькою. Учні 3-4 класів підготували святкові номери та привітання. Вкінці майбутні першокласники отримали невеличкі подарунки та домовилися про наступну зустріч.
4 лют. 2019

День водно-болотних угідь

в Краматорській загальноосвітній школі № 28 відбувся захід, присвячений Дню водно-болотних угідь, який щорічно відзначається 2 лютого.