Самоврядування

Поряд з традиційними формами виховної роботи значне місце посідає шкільне учнівське самоврядування. Структурно самоврядування представлене як на рівні школи, так і на рівні класних колективів. Організаційно-функціональну структуру очолює Президент та Рада президента (мерія з представників учнівських колективів 7-9 класів у складі 6 центрів).

За кожним центром та комісією були закріплені педагоги-консультанти, які відповідали за надання методичної допомоги органам учнівського самоврядування, учням-лідерам з проблеми організації цікавих справ, акцій, навчання учнівського активу.

Формування активної життєвої позиції, соціалізації особистості, всебічному розвитку учнів сприяють створені в школі дитячі організації. В залежності від віку та потреб учнів вони мають різні напрямки роботи.

Рух молодших школярів «Капітошки» стає школою громадського ставлення дитини, допомогти їй зайняти активну життєву позицію, придбати соціальний досвід. Реалізувати себе учні намагаються через спілкування і спільну діяльність з однолітками і дорослими в таких справах як «Зустріч друзів», акції «Створи добро», усному журналі «Книга наш друг», «Про що розповіла бабуся», також прагнуть отримати визначення і оцінки своїм діям, прилучитися до самоосвіти, самовиховання та самоврядування через тематичні збори, святкові виступи, концерти «Осінній бал», «Свято Святого Миколая», «Свято букваря», класні заходи.

Дитяча організація «Козачата» - об’єднала учнів 5-9 класів, які стали активними організаторами та учасниками воєнно-спортивних змагань до Дня Збройних сил України, «Нумо, хлопці», свято «Козацькому роду, нема переводу!», змагань для учнів початкових класів «Козацькі забави".