12 лист. 2020

День української писемності та мови

9 листопада учні 2 класу зробили ще один крок на дорозі до зростання УКРАЇНСТВА у кожному з нас. Слово до слова складали прислів’я про мову. Досліджували рідне слово, вшановували його. Діти переглянули відео до Дня української писемності та мови https://www.youtube.com/watch?v=yHEgIjZoT24... Зробили віночок «Для чого нам потрібна мова». І написали чому саме вони люблять українську мову.
13 жовт. 2020

День Захисника України

13 жовтня 2020року у Краматорської школи І-ІІ ст.№ 28 до Дня Захисника України та Дня Козацтва учні 3 та 4 класів зробили виставку малюнків на тему «Батьківщина переможе». Учні 2 класу зробили лепбук «Козаки». Діти прочитали про історію козацтва, подивились відео про козаків https://www.youtube.com/watch?v=HvSaxiutTDo&ab_channel=KozakUA. Пограли в гру знайди тінь, розфарбували козаків на картинках.
29 вер. 2020

День пам’яті жертв Бабиного Яру.

29 вересня в Україні відзначається День пам’яті жертв Бабиного Яру. Бабин Яр – один із символів Голокосту, жахливого злочину, який вчинили нацисти проти євреїв Європи.
20 вер. 2020

Енергозбереження

Розпочався тиждень «Енергоефективне освітлення й енергозбереження в Україні» випуском інформаційних газет «Впровадження сучасних енергозберігаючих технологій» та конкурсом малюнків «Збережемо енергію разом!» . Протягом тижня пройшла акція «Лампочка мала, а економія велика». Учні 8 класу підготували добірку порад , оформили пам'ятку з правилами заощадження та інформацією про енергозберігаючу поведінку «Корисні поради щодо раціонального використання енергії в побуті». Ці пам'ятки були надані всім класам для ознайомлення. Для учнів 1-2 х класів було організовано перегляд мультиплікаційних фільмів «Винахід електричної лампочки», «Як працює електрична лампочка». Учні подивилися та обговорили мультфільми. На уроці природознавства в 3 класі вчитель Кандаурова Т.В. ознайомила учнів з темою «Як потрібно економити електроенергію». Учні 4класу під час класної години разом зі своїм класоводом Сухих О.В. відправилися у подорож до «власних осель».
13 вер. 2020

Олімпійський день

З 07 по 11 вересня в школі проводився Тиждень фізкультури і спорту. Протягом тижня було проведено наступні заходи: Олімпійський урок – було проведено в усіх класах. Відбулися бесіди про олімпійські види спорту та історію виникнення олімпійських ігор. Естафети «Веселі старти» для учнів 2-4 класів. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. Цікавим для учнів була Олімпійська вікторина. Учасники спортивних змаганнь «Козацькі забави» продемонстрували справжні козацькі якості – спритність, витривалість, силу та наполегливість. А усі присутні ще раз переконались, що наша молодь – наша гордість! Учні 5-9 класів прийняли участь у флеш-мобі, тим самим довели, що займатися спортом - це корисно для здоров’я.
1 вер. 2020

1 вересня

1 вересня — це початок нового етапу в житті для дітей, які стали сьогодні першокласниками.
24 серп. 2020

День незалежності України

Незалежність – це ти! Україна – це ти! Ми різні, але єдині
28 черв. 2020

Конституція України

Конституцію України – Основний Закон - ухвалено 28 червня 1996 року народними депутатами України ІІ скликання. Вона стала основою стабільності суспільства, політико-правовою засадою подальшого розвитку державності й правової системи України.
22 черв. 2020

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Згідно з Указом Президента України № 1245/2000 від 17 листопада 2000 року, з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни, 22 червня щорічно відзначається як День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
20 трав. 2020

День Европи

Відповідно до Указу Президента України № 339/2003 від 19 квітня 2003 року, третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня. Для українців - це дуже особливий день. Ще з давнини Україна є повноправною та невід’ємною частиною цивілізованої європейської спільноти – дружної родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудова нагода вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Різні святкові заходи напередодні Дня Європи відбулися і в нашій школі. Цього року через пандемію та карантинні обмеження вони проводяться дистанційно. Мова йде про віртуальні подорожі столицями та іншими відомими місцями європейських країн, ЄвроКВЕСТи онлайн, ігри-вікторини на європейську тематику, конкурси фотоколажів та малюнків «Ми подорожуємо Європою», «Україна – держава європейська», конкурси читців європейської поезії, конкурси есе європейської тематики, онлайн -презентації програм та проєктів, які реалізуються ЄС в Україні.