13 бер. 2021

Масниця

Масниця - це свято на честь весняного пробудження природи. І дорослі, і діти танцюють та співають, грають в різні ігри. Символом свята є солом'яне опудало Зими. Його спалюють, щоб холод відступив і дав місце Весні, Сонцю і Теплу. Учні 3-4 класів ЗОШ 28 також долучились до цього святкового обряду. А ще на святі смакували вареники та млинці. Тепер чекаємо тепла.
12 бер. 2021

"Корисні речі для тварин, які мешкають у притулку"

9 клас ЗОШ І-ІІ ст.№28 Краматорської міської ради. В рамках соціального проекту "Корисні речі для тварин, які мешкають у притулку" на уроках трудового навчання під керівництвом учителя Кубасової Н.А. та Максимович С.О. пошили лежаки для тварин. 12.03.21 р. подарунки для пухнастиків були передані благодійному фонду "Друг"
9 бер. 2021

Великий Кобзар

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, серед учнів 1 та 2 класів Краматорської загальноосвітньої школи 1-2 ступенів 28 було проведено конкурс читців та декламаторів української поезії. Всі учасники були нагороджені грамотами за активну участь та обрано переможців!
5 бер. 2021

Свято весни

Найніжніший, світлий і прекрасний день у році - 8 березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло! Чоловіча половина 1 та 2 класів Краматорської загальноосвітньої школи 1-2 ступенів 28 привітали своїх однокласниць, чарівних дівчаток, з цим весняним святом! І піццу готували, і пісні співали, і таланти показували, і дарунки дарували
25 лют. 2021

150 років від дня народження Лесі Українки

Сьогодні, 25 лютого 2021 року виповнилось 150 років від дня народження Лесі Українки - однієї із центральних постатей в історії національної культури. З цієї нагоди першокласники Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №28 долучилися до святкових заходів: ознайомились із життєвим та творчим шляхом поетеси, прочитали та розіграли казку "Три метелики".
22 лют. 2021

Свято Рідної мови

Ну що б здавалося, слова… Слова та голос – більш нічого. А серце б’ється – ожива, Як їх почує!..
20 лют. 2021

Свято майбутніх першокласників

Дзінь! Дзелень! Сміється сонце, Прокинувся день. Кличе дзвіночок: Бім - бам! Бім – бам! В школу збиратись Час малюкам!
25 січ. 2021

День Соборностi

Державне свято День Соборностi учнi школи вiдзначили урочисто та патрiотично. Для учнiв 5-9 класiв були проведенi тематичнi уроки, а молодшi школярi завiтали до арт-студii, де оформили малюнки на тему "Украiна очима дiтей".
24 груд. 2020

Новорічний калейдоскоп

Напередодні зимових канікул у ЗОШ 28 відбулися новорічні свята. У цікавій формі пройшов квест для учнів 3-4 класів. Активні та непосидючі учасники квесту розгадували загадки , дружно виконували різноманітні завдання. За свою кмітливість та креативність кожен отримав солодкий подарунок. Сподіваємося , що цей святковий настрій залишиться у них надовго.
30 лист. 2020

День пам’яті жертв Голодомору . Пам’ятаємо ……Не забудемо

Учні 2-4 класів Краматорської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.№ 28 долучилися до Дня пам’яті жертв Голодомору . Пам’ятаємо ……Не забудемо ….. Ніде нехай такого більш не буде ! Хай день новий життя несе нове . Вклонімось низько сонцю й хлібу ,люди ! В достатку Україна хай живе !