Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

13 бер. 2021
Масниця
Масниця - це свято на честь весняного пробудження природи. І дорослі, і діти танцюють та співають, грають в різні ігри. Символом свята є солом'яне опудало Зими. Його спалюють, щоб холод відступив і дав місце Весні, Сонцю і Теплу. Учні 3-4 класів ЗОШ 28 також долучились до цього святкового обряду. А ще на святі смакували вареники та млинці. Тепер чекаємо тепла.
12 бер. 2021
"Корисні речі для тварин, які мешкають у притулку"
9 клас ЗОШ І-ІІ ст.№28 Краматорської міської ради. В рамках соціального проекту "Корисні речі для тварин, які мешкають у притулку" на уроках трудового навчання під керівництвом учителя Кубасової Н.А. та Максимович С.О. пошили лежаки для тварин. 12.03.21 р. подарунки для пухнастиків були передані благодійному фонду "Друг"
9 бер. 2021
Великий Кобзар
З нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, серед учнів 1 та 2 класів Краматорської загальноосвітньої школи 1-2 ступенів 28 було проведено конкурс читців та декламаторів української поезії. Всі учасники були нагороджені грамотами за активну участь та обрано переможців!