26 вер. 2016

Відзначення 160-річчя від Дня народження І. Франка

20.09.2016 р. в Краматорській загальноосвітній школі №28 відбувся виховний захід, присвячений 160-річниці від Дня народження І. Франка.
19 вер. 2016

Як ми весело проводимо дозвілля)))

Ми вміємо з користю відпочивати)))
14 вер. 2016

Поїздка до цирку

Цирк – в цьому слові зберігаються наші щасливі дитячі спогади про те, як спритні акробати стрибали і перекидалися на арені, незграбні ведмедики виписували кола на велосипедах і мотоциклах, а клоун смішно жартував і влаштовував конкурси для вдячних глядачів.
11 вер. 2016

«Веселі старти»

Олімпійський тиждень спорту пройшов у початковій школі Зош №28.
9 вер. 2016

Олімпійський тиждень

На сьогоднішній день популяризація спортивної діяльності серед молоді є невід’ємною частиною освітнього процесу.
9 вер. 2016

Звіт з проведення Дня Спорту в рамках Олімпійського тижня

Спорт - це запорука успіху, краси та здоров’я, а також запорука вдалого початку дня. Для того аби жити у ритмі, невпинно прагнути до нових звершень та перемог - просто необхідно мати справу зі спортом. Він дисциплінує, навчає командній роботі та сприяє новим знайомствам і дружбі.
6 вер. 2016

Відзначення 73-річниці визволення Донбасу

8 вересня 1943 року для жителів нашого міста наступив радісний день - війська Південного й Південно-Західного фронтів відбили в німців Донецький басейн - найважливіший вугільний і промисловий район країни й опанували обласним центром Донбасу - містом Сталіно.
2 вер. 2016

Здравствуй, школо!

01.09 - традиційно в Краматорській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пройшло свято, присвячене Першому вересня.
11 черв. 2016

Випускний вечір 2016

Цього свята немає в жодному календарі – воно буває лише раз в житті кожної людини. Надходить день, коли доводиться пережити водночас і світлий сум, і біль розлуки з людьми, без яких не уявляєш свого життя, і щем від передчуття зустрічі з невідомим поки що майбутнім. В цьому святі поєднані біль розлуки і світлі надії, радість зустрічі з майбутнім. Сьогодні випускний вечір у наших 9-класників!
31 трав. 2016

31 травня в нашій школі пройшло традиційне свято Останнього Дзвоника.

Свято в школі! Свято в школі! День Останнього дзвінка. Є святкових днів багато На листках календаря, А між ними й наше свято – День Останнього дзвінка.