27 лист. 2016

Звіт про вшанування пам’яті жертвам Голодомору

На підвіконні палахтить Скорботи полум’я священне – То свічка пам’яті горить За всіх безвинно убієнних.
24 лист. 2016

Запали свічку пам'яті

Мета: вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, , дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.
23 лист. 2016

Звіт про відзначення Дня Гідності та Свободи

Згідно з Указом Президента України від 09 листопада 2015 р. № 633/2015 «Про відзначення у 2015 році Дня Гідності та Свободи», листа ДОН облІППО від 13.11.2015 року № 286/17 «Про відзначення Дня Гідності та Свободи у загальноосвітніх навчальних закладах Донецької області» та з метою гідного відзначення у 2015 році річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.
18 лист. 2016

IT-брейн-ринг Spalah

IT-брейн-ринг Spalah — це інтелектуальне змагання між командами учнів 6-9 класів.
13 лист. 2016

«Літні читання»

Міський конкурс відгуків на сучасну дитячу прозу «Літні читання-2016» є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх загальноосвітніх закладах м. Краматорська.
11 лист. 2016

З В І Т про проведення в ЗОШ І-ІІ ст. № 28 тижня української мови та писемності

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 8 та 9 листопада.
9 лист. 2016

«Мова наша калинова»

09.11– у Краматорській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №28 пройшов відкритий захід «Мова наша колискова», присвячений Дню української писемності та мови - це свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.
9 лист. 2016

«Країна другорічників»

04.11 учні Краматорської ЗОШ № 28 відвідали клуб, де відбулася прем'єра казки «Країна другорічників».
3 лист. 2016

Змагання з настільного тенісу

З метою зміцнення життя та здоров'я дітей та молоді, виконання програми “Школа сприяє здоров'ю” 01 листопада 2016 року пройшли змагання з настільного тенісу, в яких взяли участь учні 5-9 класів.
2 лист. 2016

Тиждень права

Метою Тижня права було збагатити знання, уміння та навички учнів із питань морально-естетичного спрямування; сприяти формуванню правової свідомості особистості; удосконалювати уміння логічно мислити; виховувати доброзичливість, людяність, тактовність, відповідальність.