2 лист. 2016

ІНФОРМАЦІЯ щодо проведення ремонтних робіт у 2016 році

Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 28 інформує батьків та учнів щодо проведення ремонтних робіт та закупівель.
1 лист. 2016

«Сучасність в соняшникових пелюстках»

​Іван Федорович Драч - український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч. Співголова політичної партії "Народний рух України". Народний депутат України 3-го скликання. Герой України.
28 жовт. 2016

Звіт про відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників

Відповідно до Указу Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20 жовтня 2009 року № 836/2009, на виконання розпорядження заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Лаврика В.О. від 12 жовтня 2016 р. № 05/14я-1900, згідно з листом облІППО від 21.10.2016 року № 540/25 «Про відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників у загальноосвітніх навчальних закладах Донецької області» та з метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам’яті жертв Другої світової війни, виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління.
28 жовт. 2016

Як боротися з апатією?

Напевно, у кожного з нас час від часу буває такий настрій: нічого не хочеться, все набридло. Тим більше восени, коли променів сонця не вистачає, світовий день коротшає, на вулиці холоднішає.
16 жовт. 2016

Звіт про проведені заходи Дня захисника України

Відповідно до Указу Президента України «Про День захисника України» від 14 жовтня 2014 року № 806 та з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій.
13 жовт. 2016

Звіт про проведення акції ненасильницької громадської непокори

Звіт про проведення акції ненасильницької громадської непокори З 2 по 17 жовтня 1990 року в Україні відбулась акція ненасильницької громадянської непокори-поштовх до демократизації українського суспільства та вагомий крок у боротьбі за незалежність України національно свідомою українською молоддю.
11 жовт. 2016

Посвята у Козачата

11.10.2016 у Краматорській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №28 до свята Захисника України пройшов захід посвячення п’ятикласників у «Козачата». На свято були запрошені гості – представники Українського Реєстрового Козацтва Краматорського полку імені П. Сагайдачного.
10 жовт. 2016

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т. Шевченка

Мета конкурсу - вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.
29 вер. 2016

Звіт щодо відзначення 75-річниці від початку трагічних подій у Бабиному Яру»

Бабин Яр став всесвітньо відомим через масові розстріли, переважно євреїв, у 1941—1943 роках, здійснені німецьким окупаційним командуванням під час Другої світової війни.
27 вер. 2016

День міста

День міста та машинобудівників — одне з найочікуваніших свят у житті Краматорська. Кожного року ми з радістю зустрічаємо зірок естради. 2016 рік не став виключенням.