Використання бюджетних коштів

ІНФОРМАЦІЯ

Протягом 2016 року в Краматорській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів № 28 відбулися позитивні зміни.

Найвагомішим проектом для школи ми вважаємо будівництво нової котельні на паливних гранулах. Запуск цієї котельні відбувся 8 січня 2016 року. З будівництвом нової котельні змінився температурний режим в школі (встановлена однакова температура протягом дня).

У січні — лютому 2016 року школа отримала велику кількість товарів як господарчого призначення так і робочих інструментів, шкільну дошку, спортивний інвентар та меблі.

У серпні місяці був розпочатий ремонт коридору за рахунок спонсорської допомоги заводу НКМЗ. Були замінені 9 дверей та застілений леноліум у коридорі.

У жовтні місяці за рахунок бюджету міста розпочата робота із заміни покрівлі над гімнастичною залою та складського приміщення, а також укріплення фундаменту школи.

Крім цього від заводу НКМЗ школа отримала проектор та екран.

Депутат Краматорської міської ради Татьянко Андрій Вікторович закупив для школи 2 стола для настільного тенісу для покращення матеріальної бази гімнастичного залу.

Як і кожного року протягом літніх канікул школа проводила як поточні так і капітальні ремонти приміщень. За кошти батьків були космітично відремонтовані кабінети та гімнастична зала. За рахунок спонсорської допомоги від депутата Краматорської міської ради Тетянко А.В., Бессоного А.О. та коштів батьків був проведений капітальний ремонт кабінету інформатики. Всього головою батьківського комітету Асеєвою Г.В. було зібрано 11670 грн. З них було витрачено:

-1830 грн — на поточний ремонт будівлі школи (фарбування) та покраску спортивного приладдя;

-1286 грн. - фарба для підлоги приміщення школи та спортивної зали;

-8304 грн — було витрачено на капітальний ремонт комп'ютерного класу;

- 250 грн — паливо для покосу трави протягом літньо- осіннього періоду.

Директор школи                                          О.М. Пихтелькова