Краматорська ЗОШ І-ІІ ступенів № 28

Наші досягнення

«Екологічна варта"

1. Кравцова Єлизавета, учениця 6 класу ЗОШ№28, за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі "Збережемо наші первоцвіти", номінація "Плакат". Керівник - вчитель географії Нікуліна О. Ю.

2. Сігачова Наталія, учениця 8 класу ЗОШ№28, за зайняте І місце у міському конкурсі "Зимова красуня". Керівник - вчитель трудового навчання Кубасова Н. А.

3. Минько Софія, учениця 5 класу ЗОШ№28, за зайняте ІІІ місце у міському конкурсі "Збережемо наші первоцвіти". Керівник - вчитель географії Нікуліна О. Ю.

«Літні читання»

11.11 – відбулося урочисте нагородження переможців «Літніх читань» - 2016. Де Краматорська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №28 посіла призові місця:

- диплом переможця регіонального етапу Бутов Максим І місце, учень 5-го класу (Учитель: Минько М.О.);

- диплом переможця регіонального етапу Торгонський Олександр І місце, учень 5-го класу (Учитель: Минько М.О.);

- диплом переможця регіонального етапу Минько Софія І місце, учениця 5-го класу (Учитель: Минько М.О.);

- диплом переможця регіонального етапу Кравцова Єлизавета І місце, учениця 7-го класу (Рак І. С.);

- диплом переможця регіонального етапу Орлова Катерина І місце, учениця 6-го класу (Учитель: Минько М.О.);

- диплом переможця регіонального етапу Асеєв Олексій ІІ місце, учень 5-го класу (Учитель: Минько М.О.);

- диплом переможця міського етапу Берестова Маргарита, учениця 6-го класу (Рак І. С.).